שאלות נפוצות

מוצרי WEB כגון אתרים וחנויות מותאמות.

מה ההבדל בן פיתוח זול לפיתוח מותאם?

ההבדלים רבים ומתבטאים בעיקר בזמני טעינה ארוכים, קוד לא מותאם, ציון נמוך מצד מנועי החיפוש, ציון נמוך בשיווק ממומן של גוגל אל מול המתחרים, אי הופעה או ציון נמוך בחיפושים אורגניים, נטישת משתמשים נוכח טעינה ארוכה, הבעיה המרכזית של כל מי שיהיה מעוניין לבצע שיווק או מיתוג רציני אשר יוביל להיות להכנסה העיקרית של העסק.

אלו רק חלק מהבעיות הכרוכות בפיתוח זול.

בעיות נוספות?

אנו נתקלים בהמון לקוחות אשר השקיעו המון כספים באתר ובשיווק וכאשר הם מעוניינים להעביר את החומרים אלינו הם נתקלים בבעיה מצד החברה לקבלת קוד המקור וחומרי הלקוח, נאמר להם כי התשלום הינו חודשי ואם הם מעוניינים להפסיק את השרות אין להם כל חומר או מידע לגבי העסק ונדרשים להמציא חומרים ומיתוג מחדש.

הבעיה העיקרית היא כי כלל המיתוג במהלך כל התקופה נזרק לפח ולא ניתן להיעזר בו.

במקרה הנ"ל נוצר מצב מצד הלקוח אשר השקיע במשך שנים בשיווק וכאשר מבקש לעזוב נמצא במצב זהה ללקוח אשר מעלה אתר בפעם הראשונה.

ומה ההבדל מבחינת קבלת קוד המקור ל ES DEVELOPS?

אנו לא כובלים אף אחד מלקוחותינו, אצלנו כל לקוח משלם באופן מלא עבור פיתוח האתר כולל כלל החומרים הכרוכים בפיתוח, יתרה מכך אנו מתחייבים בכל מקרה בו לקוח יבקש לעזוב, לא רק להעביר את כלל חומריו אלא גם לעזור לו בעת המעבר ולאחריו בכל אשר נדרש, דבר שלשמחותינו לא קורה!

שיווק

למה לבצע שיווק עם ES DEVELOPS

לנו יש ניסיון גבוה מ 20 שנה בתחום ואנו מכירים את מנועי האינדקס ברמה הגבוה ביותר, אנו עובדים מול צוות גוגל בארץ ובעולם ויודעים להביא את לקוחותינו למקומות הראשונים במילות החיפוש התחרותיות ביותר תוך זמן קצר מאוד.

יחד עם זאת אנו לא מבצעים שיווק לכל לקוח, אנו לא מבצעים שיווק ללקוחות ללא תקציב חודשי מוכן לשיווק הנדרש, לא מבצעים שיווק ללקוחות עם אתרים בעלי דירוג גוגל נמוך או לאתרים שאינם מותאמים לשיווק.

מדוע לא תשווקו אתר עם דירוג נמוך?

חברת ES DEVELOPS ידועה בתחום בתוצאותיה, אתר עם דירוג נמוך וזמן טעינה ארוך יביא לתוצאות שאינם מיטביות במנועי האינדקס ובנוסף לכך הלקוח שלעצמו יחווה נטישת משתמשים נוכח אי התאמה או זמן טעינה ארוך ובכך יפסיד המון כספים אם מדובר לדוגמה בשיווק ממומן.

לא נכנס לפרויקט לא משנה מי המזמין ומה סדר גודלו, אם לא נהיה בטוחים שנוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

פיתוחי תוכנה

כיצד עובד תהליך פיתוח אפליקציה?

הליך פיתוח אפליקציה אם של אנדרואיד, IOS או WEB הינו הליך מורכב יותר מפיתוח אתר או חנות וירטואלית ומצריך אפיון מלא של המוצר.

לאחר קבלת האפיון ניתן יהיה להתחיל לעבוד על הפיתוח הכולל.

אנו מלווים את החברות הגדולות בתחום במגוון פיתוחים אם משלב ההקמה או מאחר וחברת הפיתוח הקודמת לא התמודדה עם הפיתוח.

אנו מספקים שירותים כוללים החל משלב האפיון עד לאחר ההשקה, הבטחת איכות, עדכונים שוטפים ובדיקת באגים.

נוכח ניסיוננו פיתוח בחברתנו יחסוך זמן רב ובזבוז כספי מיותר בכל פיתוח.

מדוע לבצע פיתוח מורכב עם ES DEVELOPS?

ES DEVEOPS בתחום למעלה מ 20 שנה ושולטת במגוון טכנולוגיות רחב מאוד, חברת ES DEVELOPS מספקת שירותים לגופים ולחברות הגדולות בתחום במגוון טכנולוגיות רחב כגון מערכות AI , כאשר חברתנו הינה בן המובילות בתחום.

מי משתמש במערכות אינטליגנציה מלאכותית (AI)?

היום שימוש במערכות AI הופך להיות רחב ביותר ונוגע כמעט בכל תחום.

אם בעבר השתמשו במערכות אלו לצורכי זיהוי אובייקטים ומשיכת נתונים, היום השימוש הופך להיות רחב הרבה יותר ומקיף כמעט כל פעולה שאדם מסוגל לבצע במרחב האלקטרוני ומחוצה לו.

היום ישנם גופים אשר מפתחים מערכות ארגוניות, מערכות לצורכי מעקב, מערכות אובייקט מורחב, מערכות צאט, מערכות לאיסוף וארגון נתונים ועוד.

אם לאחר הפיתוח נרצה לעבור?

אנו לא כובלים אף לקוח, אם לקוח מעוניין לעזוב ולעבור לחברה אחרת אנו נעזור בכל אשר נדרש ומעבר, שוב לשמחתנו דבר שלא קורה!

איך מתחילים?

קודם כל צרו אתנו קשר, אנו יכולים להבטיח שתקבלו שרות דיסקרטי ואמין, נברר מה הצרכים שלכם ואם אנו מסוגלים "לספק את הסחורה", אם כן נמשיך יחד דרך ארוכה וטובה כמו כלל לקוחותינו.

loader
Top ליעוץ חינם דילוג לתוכן