קידום אורגני


קידום אורגני במנועי האינדקס של גוגל

ES DEVELOPS מתמחים בקידום אורגני לעסקים רבים בארץ ובעולם,

יודעים לספק תוצאות מרשימות תוך זמן קצר מאוד בהשוואה למתחרים בתחום.

בעמוד זה נסביר לגבי קידום אורגני וכיצד ניתן לקבל תוצאות טובות אל מול המתחרים גם בתחומים התחרותיים ביותר.

מנועי האינדקס של גוגל מושפעים ממגוון פקטורים שונים אשר משפיעים על מיקום האתר ודירוגו, ישנם פקטורים יותר חשובים וכאלה שפחות, בכל מקרה בכדי לקבל תוצאות טובות לאורך זמן ראוי להבהיר כבר עתה למי שמעוניין לבצע זאת באופן פרטי, זו עבודה ונדרשים עדכונים יום יומיים בכדי לקבל תוצאות טובות בעמוד הראשי ולאורך זמן.

הגורמים המשפיעים ביותר בקידום אורגני

  1. תאימות האתר לניידים: מנועי האינדקס של גוגל מתייחסים מאוד לתאימות האתר לניידים וגורם זה משפיע בצורה קריטית על דירוג האתר והופעתו במנועי האינדקס. ישנם לא מעט חברות אשר מנועי האינדקס לא מציגים את פרטיהם נוכח סיבה זו.
  2. מהירות טעינת האתר: אחת הבעיות הנפוצות ביותר, זמן טעינה ארוך אשר מוביל לנטישת משתמשים עוד לפני הצגת תוכן העמוד. גוגל מדרגת את האתרים ע"פ מגוון קריטריונים, זה אחד החשובים שבהם, אם מהירות הטעינה של אתר איטית אתר זה יפסיד גם משתמשים וגם מבחינת דירוג ההופעה במנועי החיפוש.
  3. אמינות הדומיין: גוגל מיחסת חשיבות לאמינות המקור ממנו מוצג המידע, לדוגמה אתרים עם סיומת של WIX וכדומה כנראה שלא יקודמו בכלל במנועי האינדקס של גוגל, מעבר לכך ישם עוד המון פרמטרים אשר משפיעים על דירוג אמינות הדומיין, החשובים שבהם הם: דומיין מאובטח, ותק הדומיין, התוכן אליו מפנה הדומיין, קישורים חיצוניים מפנים לדומיין ועוד.
  4. הפניות חיצוניות (Backlinks): אחד הקריטריונים במנועי האינדקס של גוגל לדרוג אתרים נקבע ע"פ הפניות חיצוניות של כתובת האתר אשר מופיע באתרים שונים ברשת, כבר עכשיו חשוב להבהיר כי לא כל קישור לאתרכם הינו טוב, ישנם קישורים אשר יורידו את דירוג אתרכם מאחר וגוגל משתמשת בדירוגי אותם אתרים, במקרה בו גוגל מדרגת אתר כספאם ומופנה ממנו קישור לאתרכם, קישור זה עלול לפגוע בדירוג האתר, לכן חשוב מאוד לוודא כי הציון של האתר המפנה הינו ציון טוב.

אתרים וחנויות מותאמות לשיווק

ES DEVELOPS מפתחים אתרים וחנויות וירטואליות ברמה הגבוה ביותר.

דירוג אתרינו, גם המורכבים ביותר הינם בעלי הדירוג וציון גוגל הגבוה ביותר תוך תאימות מלאה לניידים ונייחים, שרתינו הינם המהירים ביותר בעולם, נוכח כך אנו יכולים לספק לכלל לקוחותינו דירוג מותאם לרמה הגבוה ביותר למנועי האינדקס של גוגל.

האתרים אשר פותחו על ידנו נמנים בן האתרים המהירים ביותר, לכן לקוחותינו לא חווים נטישת לקוחות נוכח זמן טעינה ארוך.

תוצאות תוך זמן קצר

אנו יודעים להטמיע את מילות החיפוש במנוע האינדקס בצורה המיטבית, זאת בתוספת הקוד האיכותי של הפלטפורמה יביאו תוצאות תוך זמן קצר בהרבה מהמתחרים.

בדוגמה הבאה לקוח אשר החל שיווק השיג תוצאות מעולות כאשר טרגטנו יותר מ 250 מילות חיפוש שונות, בן מילות החיפוש אשר טורגטו ישנם מילות חיפוש עם תחרות גבוה, אנו ספקנו תוצאות בעמודים הראשונים תוך זמן קצר מ 30 יום, במילים התחרותיות ביותר הלקוח מופיע למעלה מפעם אחת בדף ולעיתים גם 3 פעמים בדף הראשון!

מעוניינים שנלחם גם בשבילכם?

צרו קשר עוד היום והתחילו להניע את העסק!

team@esdevelops.com

ניווט מהיר

loader
Top ליעוץ חינם דילוג לתוכן